Obavijest o plaćanju godišnje članarine igrača Savezu

Početkom godine prikuplja se godišnja članarina koju svaki od sudionika natjecanja - igrač plaća Savezu (ZNS) što će preko Kluba biti zajednički uplaćeno, uz organiziranu ovjeru sportskih iskaznica ("markica").

Odlukom Kluba, a usklađeno sa Cjenikom usluga ZNS-a, igrač plaća godišnju članarinu Savezu i naknadu za preregistraciju, ukupno u iznosu od 7eur, i to u tajništvu ili na klupski račun NK Mladost Buzin internet bankarstvom:

  • IBAN: HR6323900011100131027
  • Model / Poziv na broj:  HR00 OIB (djeteta/jednog za braću)
  • Opis: Članarina ZNS - Prezime i ime

Molimo obavijestiti trenera ako se plati na račun; U slučaju plaćanja za više djece nije potrebno za svako dijete posebna uplata nego zbroj članarina (14eur za dvoje, 21eur za troje).

Molimo članove da se pridržavaju rokova kako je izvjestio trener.

Napominjemo kako je uplata godišnjeg članstva preduvjet za sudjelovanja u natjecanju (ovjera iskaznice - godišnja markica). Eventualna ovjera izvan dogorenog termina naplaćivat će se 15eur umjesto 7eur.