Odluke Kluba vezano za situaciju oko virusa COVID-19

obzirom na situaciju sa koronovirusom i preporuke Stožera CZ vezano za ograničavanje kretanja i izbjegavanje socijalnog kontakta odnosno činjenicu da se u Klubu ne održavaju sportske ni druge klupske aktivnosti, ovime obavještavamo članove i prijatelje Kluba te zainteresiranu javnost kako slijedi:

  • Odlukom Uprave obustavlja se naplata mjesečne članarine od kraja ožujka, do opoziva,
  • Molimo sve koji mogu/žele da uplatom donacije na klupski račun HR6323900011100131027, HPB pomognu u podmirenju kupskih obveza u ovoj i za Klub iznimno izazovnoj situaciji. Hvala!
  • Dragi igrači izvršavajte svoje školske obveze, te slušajte preporuke trenera i stručne sportske javnosti vezano i za aktivnosti/treniranje od doma. Vidimo se uskoro i u Buzinu!

Pozivamo sve da u duhu vrlina koje posebno krase sportaše svojim odgovornim ponašanjem, sukladno preprukama Stožera CZ, damo i svoj doprinos za što skorije rješavanje ove nastale situacije. #OSTANIDOMA

Srdačni pozdravi,

NK Mladost-Buzin


Dokument: