Održana redovna godišnja Skupština 2019.

Redovna godišnja Skupština Nogometnog kluba "Mladost-Buzin" na kojoj su usvojena za 2018. godinu izvješće o radu i financijsko izvješće te Plan i program rada i financijski plan za 2019. godinu, održana je 29. ožujka 2019. godine u prostorijama Mjesne samouprave Buzin.

Skupštinu, na kojoj su uz članove bili nazočni predstavnici Vijeća roditelja, treneri i prijatelji Kluba, otvorio je i vodio predsjednik NK Mladost-Buzin, g. Mario Ban. 

Sukladno usvojenom Dnevnom redu:

  1. Izbor radnih tijela
  2. Usvajanje Dnevnog reda
  3. Izvješće o aktivnostima i radu Kluba u 2018. godini
  4. Financijsko izvješće za 2018. godinu
  5. Predlaganje i donošenje Plana i programa za 2019. godinu
  6. Predlaganje i donošenje Financijskog plana za 2019. godinu
  7. Razno

održana su izlaganja i rasprave nakon čega je javnim glasovanjem za svaku točku usvojeno izvješće odnosno plan.

Uz izvješća i prijedloge planova, koje je u ime Upravnog odbora podnosio Predsjednik, izvješća o radu seniora podnio je g. Dean Vraneš trener dok je izvješće o školi nogometa voditelja g. Kirin-Đorđevića, zbog njegove opravdane odsutnosti, pročitao g. trener Slaven Kosijer.

Sukadno najavi na Skupštini, u svrhu dodatne transparentnosti u radu te informiiranja zainteresirane javnosti i posebno članova koji, ovaj put, nisu nazočili Skupštini u nastavku objavljujemo materijale pripremljene u pisanom obliku.

Koristimo prigodu zahvaliti svima nazočnima na Skupštini te istovremeno pozivamo ostale zainteresirane da se uključe u rad Kluba kao njegovi punopravni članovi. Godišnja članarina za punoljetne iznosi 100kn i može se uplatiti i na klupski račun NK Mladost-Buzin internet bankarstvom/općom uplatnicom:

    IBAN: HR6323900011100131027
    Model / Poziv na broj:  HR00 OIB
    Opis: Članarina 2019 - Prezime i ime

 


Dokument:

T. 3 - Izvješće o aktivnostima i radu Kluba u 2018. godini

T. 4 - Financijsko izvješće za 2018. godinu

T. 6 - Predlaganje i donošenje Financijskog plana za 2019. godinu