Otvorena zamolba za donacijom/sponzorstvom

Nastavno na situaciju s drastičnim poskupljenjem energenata koje je pogodilo poduzetnike, a u koju kategoriju je svrstan i naš klub (samo za plin u prosincu dobili smo račun od nevjerojatnih 21.500kn https://bit.ly/3AMiGuj ), nažalost nismo u mogućnosti ostvariti planirane nabave i aktivnosti za normalno funkcioniranje kluba pred nastavak sezone i kroz 2022. godinu.

Ovime otvoreno pozivamo sve koji su u mogućnosti donacijom/sponzorstvom podržati rad našeg amaterskog nogometnog kluba, konkretno djece iz Škole nogometa Mladost-Buzin. Prikupljena sredstva iskoristili bi za nabavku sportskih rekvizita, za rad ŠN i/ili za pripremu obilježavanja obljetnice ŠN ovo ljeto.

2021: LJUDI HVALA!

[KLUB SU LJUDI] Dok iza sebe ostavljamo zadnje sate stare godine i pogledamo unatrag sve što je postignuto stane u dvije riječi: LJUDI HVALA!
Najprije hvala na strpljenju i razumijevanju, jer znali smo (Klub) i sami posumnjati da su neke stvari moguće ali nismo odustajali. Zatim, hvala na podršci i angažmanu iako se nekad i štošta činilo besmislenim. A najviše i iskreno hvala što ste bezuvjetno bili i ostali uz klub jer KLUB SU LJUDI!

Kategorija: Klub

Poziv na redovnu godišnju Skupštinu 2019.

Na temelju Članka 42. Statuta Nogometnog kluba Mladost-Buzin Predsjednik Kluba saziva i upućuje:

POZIV
na redovnu godišnju Skupštinu

koja će se održati dana 29. ožujka 2019. godine sa početkom u 19:00 sati u prostorijama Mjesne samouprave Buzin (Buzinska cesta 20).

PREDSTAVLJAMO: Novi klupski grb; Grb za četvrtu četvrtinu Kluba

NAŠALILI SMO SE 1.TRAVNJA 2021. (na svoj račun...) / ako smo nekoga zeznuli, bez zamjerke molimo :)
Na samom kraju treće četvrtine od prvih 100 godina (o rođendanu ćemo pričati posebno) na vanrednoj virtualnoj sjednici Skupštine kluba koja se povodom skorog 75. rođendana održala danas, 1. travnja o..g. uz poštivanje važećh epidemioloških mjera Klub je promjenio grb i to jednoglasnom odlukom svih nenazočnih. Naručena je i nova oprema.

Kategorija: Klub

Održana redovna godišnja Skupština 2019.

Redovna godišnja Skupština Nogometnog kluba "Mladost-Buzin" na kojoj su usvojena za 2018. godinu izvješće o radu i financijsko izvješće te Plan i program rada i financijski plan za 2019. godinu, održana je 29. ožujka 2019. godine u prostorijama Mjesne samouprave Buzin.