Kategorija: Klub

Tjedni raspored aktivnosti 25.10.-31.10.2021.

Učitajte: Tjedni raspored aktivnosti (pdf)

Tajništvo ŠN: ponedjeljak, srijeda, četvrtak i petak 18:30-20:30
ČLANARINA SE MOŽE PLATITI I PREKO TRENERA.

KONTAKTI:
Voditelj Škole nogometa: 097/699-1965 (Mario)

Pratite objave službenih klupski stranica na društvenim mrežama

Facebook: www.facebook.com/nkmladostbuzin

PREDSTAVLJAMO: Novi klupski grb; Grb za četvrtu četvrtinu Kluba

NAŠALILI SMO SE 1.TRAVNJA 2021. (na svoj račun...) / ako smo nekoga zeznuli, bez zamjerke molimo :)
Na samom kraju treće četvrtine od prvih 100 godina (o rođendanu ćemo pričati posebno) na vanrednoj virtualnoj sjednici Skupštine kluba koja se povodom skorog 75. rođendana održala danas, 1. travnja o..g. uz poštivanje važećh epidemioloških mjera Klub je promjenio grb i to jednoglasnom odlukom svih nenazočnih. Naručena je i nova oprema.

Kategorija: Klub

Održana redovna godišnja Skupština 2019.

Redovna godišnja Skupština Nogometnog kluba "Mladost-Buzin" na kojoj su usvojena za 2018. godinu izvješće o radu i financijsko izvješće te Plan i program rada i financijski plan za 2019. godinu, održana je 29. ožujka 2019. godine u prostorijama Mjesne samouprave Buzin.

Kategorija: Klub

Poziv na redovnu godišnju Skupštinu 2019.

Na temelju Članka 42. Statuta Nogometnog kluba Mladost-Buzin Predsjednik Kluba saziva i upućuje:

POZIV
na redovnu godišnju Skupštinu

koja će se održati dana 29. ožujka 2019. godine sa početkom u 19:00 sati u prostorijama Mjesne samouprave Buzin (Buzinska cesta 20).

Politika privatnosti NK Mladost Buzin

NK Mladost Buzin želi da se upoznate s načinom na koji prikupljamo, upotrebljavamo i otkrivamo osobne podatke. Namjena ove Politke privatnosti je pomoći Vam da razumijete naše prakse koje se tiču privatnosti, uključujući to koje osobne podatke prikupljamo, zašto ih prikupljamo, što činimo s njima i kako ih štitimo, kao i svoja individualna prava.